1.září 2009

Začal nový školní rok 2009-2010

Hurá do školy

1.září 2009 – 7.45hodin – Základní škola Moravské Prusy.

Čas a místo zahájení další etapy života našich školou povinných dětí.

Zahájili ji společně s dětmi starostové Moravských Prus a Vážan – pan Šebesta a Ďuriník,

třídní učitelky – Mgr.Olga Hillová a Mgr.Lenka Kalová, paní vychovatelka Jarmila Bláhová a v neposlední řadě rodiče školáčků.

I v letošním roce chceme dětem náročnou školní práci zatraktivnit moderními metodami práce, zajímavými pomůckami, ale také nabídkou doprovodných výchovně vzdělávacích akcí.

Tradičně proběhne plavecký výcvik ve vyškovském Aquaparku. Třikrát pojedeme do prostějovského divadla. Již v září navštívíme koňskou farmu v Boškůvkách. Máme zamluvené ekologicko-vzdělávací programy. Zapojíme se do několika celorepublikových projektů a samozřejmě mnoha výtvarných soutěží, kde býváme velmi úspěšní.

Určitě zase připravíme vánoční a jarní vystoupení pro rodiče i veřejnost.

Rádi Vás všechny přivítáme na našich tradičních výtvarných odpoledních.

Díky Vaší pomoci jsme získali v loňském školním roce dostatek bodů v Recyklohraní, abychom si mohli objednat CD přehrávač Sony, fotbalový a volejbalový míč. Proto i v letošním školním roce budeme pokračovat ve sběru jak starého papíru, tak drobných elekrozařízení a vybitých baterií.

Září 2009