AŤ ŽIJE KARNEVAL!

V pátek 9.3. zorganizovaly paní učitelky pro děti tradiční školní karneval. A tak jsme měli možnost vidět nejen několik princezen a víl, ale také několik fotbalistů, rytířů, indiánek, mnoho zvířátek či bratrské duo Křemílka a Vochomůrku, to dokkonce ve "dvojím provedení" (sourozenci Voščekovi a Slezáčkovi) a mnoho dalších krásných a zajímavých kostýmů.

V soutěži o "NEJHEZČÍ MASKU" z MŠ se na 2.-3. místě umístili Ondra a Honzík Slezáčkovi se svou maskou Křemílka a Vochomůrky a vítězství si odnesla krásná vločka v podání Justýnky Černochové.

V ZŠ si z vítězství odnesl každý kousek - do slova a do písmene :-) Klauni totiž každému dítku utrhli kousek z vítězného diplomu.

Myslíme, že se dopoledne plné zábavy, her, písniček a tancování opravdu vydařilo :-)