POZVÁNKA DO FOTOGALERIE

Středa s magickým datem 12.12.2012 byla jako stvořená pro naši Vánoční besídku. Přišlo se na nás podívat kolem 150 návštěvníků a určitě nelitovali, že si udělali v uspěchané předvánoční době čas, protože děti předvedly krásná vystoupení ať už v podobě Vánočního příběhu, jednoho muzikálového čísla, hry na flétnu, country tance na rytmickou píseň Ó Zuzano, aerobicového či tanečního vystoupení. V neposlední řadě se předvedly i děti z MŠ. Závěr byl poněkud smutnější, protože jsme se loučili s naší milou paní učitelkou Olinkou Hillovou, která z důvodu nové pracovní nabídky z naší školy odchází.

Návštěvníci si tak přišli na své nejen po kulturní stránce, ale měli možnost pochutnat si na výborných jednohubkách, které připravily naše paní kuchařky či na ovoci, které jsme získali sponzorským darem. Mnozí odcházeli domů s jedním či několika dárečky z našich "matů".

Besídka se dle našeho názoru a spokojených ohlasů vydařila a my se již těšíme na další společná setkání :-)