Probouzení zvířátek

Koukněte do fotogalerie na fotky z naší mimoškolní akce :-)

Ve středu 17.7. se sešlo zhruba 45 dětí, rodičů, prarodičů, aby spolu s vílou Zimulínou a Jarněnkou probudili zvířáka, která jsme na podzim uspali. Ovšem nešlo o ledajakou podvečerní procházku, během ní musely děti plnit několik úkolů - např. kamarádkám berušky najít a přilepit černé puntíky na jejich krovky, zazpívat veverce písničku na probuzení, vyjmenovat žabce roční období a rozdělit podle nich získané obrázky, myškám zase pomohly pojmenovat jarní kytičky a na závěr pomohly medvědovi nalézt jeho ztracené zásoby, o které se s dětmi podělil, takže děti neodcházely s prázdnou :-)

Děkujeme všem zúčastněným za jejich přítomnost, paní Slezákové a firmě Metelka za sponzorský dar v podobě rozmanitých sladkostí a hopíků a v neposlední řadě i Nadaci Tři brány, v rámci jejíhož dotačního programu akce proběhla.

Přejeme krásné jaro a těšíme se na další shledání :-)