JAK SE U NÁS TVOŘILO :-)

I přes vytíženost některých dětí a rodičů se u nás ve škole ve čtvrtek 22.10. sešlo bez mála 40 účastníků, aby si vyrobili různorodou podzimní dekoraci. Kromě tradičních dýňových lamp se vyráběl podzimní věnec na dveře z listí a plodů podzimu, čarodějnice, sovička, ježek z těsta a těstovin, krásný svícínek či Podzimníček. Nakoukněte do fotogalerie a uvidíte, že naši návštěvníci byli opravdu hodně šikovní!

Bylo to příjemné podzimní odpoledne, na kterém byla radost sledovat nejen všechny tvořící děti, ale i dospěláky. O drobné občerstvení v podobě výborné buchty a teplého čaje se postaraly naše paní kuchařky, kterým touto cestou děkuji stejně jako svým milým kolegyním, které se postaraly o organizaci a zajištění materiálu na tuto akci.

Mgr. Svatava Šebestová, ředitelka školy