PROJEKTOVÝ DEN

V rámci projektu "S Evou a Edou zdravě a bezpečně" jsme v úterý 24.3. připravily pro děti projektový den, ve kterém si mohly na mobilním dopravním hřišti dosytosti vyzkoušet pod vedením skvělých "moderátorů" jízdu v elektrickém autičku - jako naživo! Dále si pak zkusily roli chodce i roli policisty, který musí hlídat, jak se dodržují předpisy a v případě jejich porušení ihned žádat pokutu (na mnoha fotkách bude vidět v podobě plácání do ruky).

Program by se dal zhodnotit jedním slovem: ÚŽASNÉ!! Nádherný, poučný i zábavný zážitek nejen pro děti, ale i pro paní učitelky :-) A jelikož se nám program moc líbil, objednali jsme jej ještě jednou na poslední týden v červnu.

Poté si žáci 3. a4.r. pod vedením paní učitelky Ireny Černochové vyzkoušeli ošetření zranění, k čemuž využili cvičné lékárničky taktéž z výše uvedeného projektu.

Projektový den se opravdu vydařil :-)