první školní den

V úterý 1. září jsme ve školních lavicích uvítali 13 nových prvňáčků a pokud se nepletu, pak jde o historicky první třídu samých kluků :-)

O přivítání se postarala moje maličkost, jež je zároveň i třídní učitelkou. Děti přišel osobně přivítat a popřát jim mnoho zdaru i místostarosta Obce Prusy - Boškůvky pan Petr Večerka.

Kluci se pochlubili se svými aktovkami, namalovali obrázek, dostali svůj první úkol a poté jsme se z velké třídy, kam děti chodí do družiny, přesunuli do naší menší třídy - TŘÍDY KAMARÁDŮ FERDY MRAVENCE - ten na kluky čekal v plyšové podobě i kreslené na mnoha místech ve třídě. Dětem byly předány uvítací listy, které nadobro zpečetily, že jsou opravdu žáky naší školy a poté už následoval slavnostní přípitek se všemi paními učitelkami s přáním VŠEHO NEJLEPŠÍHO :-)

Svaťka Šebestová, ředitelka školy