Rozsvěcení vánočního stromu

Za dva dny nám začne advent, a tak uspořádala Obec Prusy-Boškůvky ve spolupráci s naší školou tradiční rozsvěcení vánočního stromu. Připravili jsme si s dětmi krátké kulturní vystoupení, za které jsme od početného publika sklidili řádný potlesk. Poté bylo pro návštěvníky připraveno výborné občerstvení v podobě "luxusních" koláčků - jak se vyjádřila jedna z návštěvnic :-) a různých druhů teplých nápojů.

Děkuji ještě jednou touto cestou našim kuchařkám za přípravu občerstvení, Obci Prusy- Boškůvky za organizaci akce a svým kolegyním za pomoc při nácviku vystoupení.

Těšíme se na setkání na další naší akci - Vánoční besídce,                         která se uskuteční ve středu 9.12.