vánoční besídka

"Čas letí jako bláznivý..." zpívá se v jedné písni a je to pravda, a tak jsme opět po roce připravili pro rodiče a další hosty vánoční besídku. Letos mohli diváci zhlédnout vystoupení dětí navštěvujících kroužek Zumby, dále čertovské vystoupení dětí z MŠ a poté písničkové pásmo žáků ZŠ - ilustrující příběh tří dětí večer před Štědrým dnem. Po vystoupeních se losovaly ceny z Besídkomatu a následoval společný závěr s andílky a živým Betlémem. Děti si pro rodiče připravily přáníčka a dárky - letos v podobě svícnů.

Děkuji ještě jednou paním kuchařkám za zajištění výborného pohoštění, firmě Hledík za sponzorský dar v podobě ovoce, firmě Rostěnice za uzeninu, dále pak ještě jednou zasílám  poděkování všem, kteří se podíleli na výzdobě sálu. V neposlední řadě patří dík Vám všem, kteří jste věnovali do tomboly nějaký dárek nebo dokonce několik dárků či si zakoupili losy. Děkuji samozřejmě i svým kolegyním za pomoc při organizaci celé akce a za podíl na přípravě všech vystoupení.

Přeji za celý kolektiv ještě jednou krásný adventní čas!

Mgr.Svatava Šebestová