:-)

Ve čtvrtek 23.6. proběhlo na školní zahradě tradiční "Rozloučení se školním rokem", na kterém byli předškoláci povýšeni do řad školáků, prvňáčci pasováni do řad čtenářů, a na kterém jsme se rozloučili i s našimi "sedmi statečnými" čtvrťačkami, které přechází do 5. ročníku ve Vyškově. Rozloučila se zde i paní ředitelka, jež na dobu 3 let odjíždí s rodinou do zahraničí. Po dobu její nepřítomnosti ji bude zastupovat - rodičům, zastupitelům obce i některým dětem již známá - p.uč. Olga Hillová, která již paní ředitelku před lety zastupovala v době čerpání její rodičovské dovolené.

Pro návštěvníky bylo připraveno výborné pohoštění, o které se postaraly naše paní kuchařky, paní Marcela Hýzlová a Hana Štěrbová - ještě jednou touto cestou MOC DĚKUJEME!!