E.ON výukové programy

V pátek 29.4. k nám opět zavítal E.ON truck, kde se děti z MŠ i ZŠ zúčastnily zábavných výukových programů.

Pro děti z MŠ a žáky 1. a 2. ročníku byl připraven program KOUZELNÍCI, ve kterém se děti dozvěděly co je to elektřina, jak vzniká a na co si při setkání s ní mají dát pozor. Naučily se jednoduché kouzlo se statickou elektřinou. Programem provázel kouzelník Voltík a jeho pomocnice Leontýnka.

Žáci 3. a 4. ročníku absolvovali program Efounci, ve kterém se potkali s vyslancem z planety Efounků, jež na planetu Zemi zavítal ze vzdálené galaxie. Žáci si v programu rozšířili znalosti o energii úměrně svému věku a vyzkoušeli si opět menší triky s elektřinou.

Na závěr každý účastník programu dostal na památku tašku a propisku s logem společnosti E.ON. Výukové programy byly pro děti zdarma.