Podzimní tvořivé dílny

Ve čtvrtek 24.10. u nás proběhly tradiční podzimní tvořivé dílny, na kterých si návštěvníci mohli vyrobit podzimní dekoraci či Jackovu lampu z dýně :-) Tvořilo  bezmála 30 dětí v doprovodu rodičů či dalších příbuzných. Mile nás překvapila hojná účast pánského osazenstva a zejména jejich aktivní zapojení se do tvoření. Maminky a tety samozřejmě nezůstaly pozadu - koneckonců ve fotogalerii se můžete podívat na jejich krásné výtvory. Děti si na konci pyšně odnášely podzimní věnečky, zápich v podobě strašáka, čarodějnici či strašáka na postavení, skleněný svícínek zdobený ubrouskovou technikou a kdo si přnesl dýni, tak i Jackovu lampu. Děkujeme všem dospělákům, kteří si v dnešní uspěchané době udělali čas na své ratolesti.

Příjemně strávené podzimní odpoledne nám "osladily" naše paní kuchařky výborným moučníkem a čajem - děkujeme! Poděkování zasílám i hlavní organizátorce tvořivých dílen paní vychovatelce Hance Mamiňákové a i všem svým kolegyňkám, které se na akci také podílely a aktivně pomáhaly. V neposlední řadě děkuji i paní školnici Ludmile Němcové, která měla s úklidem o něco větší práci než obvykle.

Těšíme se na další setkání, a to v podobě lampionového průvodu v pondělí 11. listopadu :-)