Rozloučení s předškoláčky, čtvrťáky a pasování prvňáčků

Ve středu 26.6.2019 jsme se na školní zahradě loučili nejen s předškoláčky a čtvrťáky, ale i s naší paní ředitelkou Olgou Hillovou. Celým odpolednem nás provázel "Mach s Šebestovou" a Ti krásně děti vtáhli do pohádkového děje, ve kterém se rozloučili dva předškoláci Matýsek se Štěpánkou /ostatní děti byly bohužel doma s neštovicemi/, dále prvňáčci ukázali, jak se naučili číst během roku a čtvrťáci zazpívali závěrečnou písničku "Každá škola má svůj konec...". Po předání dárečků dětem nastalo velké loučení s paní ředitelkou. Za všechny rodiče velmi krásně poděkovala paní Kubíková. Z jejího milého proslovu bych chtěla ocitovat jednu pasáž, která paní ředitelku přesně vystihuje...."byla jste k nám taková lidská, nejen k dětem, ale i k rodičům“. Na závěr se s paní ředitelkou rozloučili i "její" čtvrťáci. Bude nám chybět....