14.2.2020

Těsně před jarními prázdninami se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. Děti si letos připravily opravdu moc pěkné básničky a mnozí předvedli i velmi dobrou recitaci, a tak bylo pro porotu VELMI těžké vybrat ty nejlepší...

Zde jsou výsledky:

1.ročník: 1. místo Karolína Karlíková, 2. místo Matěj Brázdil, 3. místo Štěpánka Kubíková

2.ročník: 1. místo. Markéta Palátová, 2. místo Jana Palíšková , 3. místo Josef Vošček

3. ročník: 1. místo Jakub Hudec, 2. místo Šimon Palíšek, 3. místo Lucie Lozrtová a Nari Solomonjan

4.ročník: . 1. místo Sabina Bušová, 2. místo Matěj Šebesta, 3. místo Jakub Bugner a Jan Skoumal

V okresním kole recitační soutěže nás budou zastupovat Markéta Palátová, Jakub Hudec, Sabina Bušová a Matěj Šebesta - tak jim ve středu 4.3. držte palce :-)