Jarní prázdniny

Od pondělí 22. února 2021 do konce týdne mají děti možnost se zúčastnit dobrovolného prázdninového pátrání – individuální plnění úkolů po připravených trasách v obci. Vzhledem k bezpečnosti (přecházení silnice…) je vhodné, aby zejména mladší děti plnily úkoly s doprovodem.

Děti z první a druhé třídy budou mít připravenou hnědou trasu (tj. budou plnit úkoly na hnědých papírech). Děti ve škole obdrží karty, na které budou zaznamenávat svoje odpovědi. Start začíná před školou. Vyplněnou kartu pak děti odevzdají po jarních prázdninách ve škole.

Pro děti ze třetí a čtvrté třídy budou připraveny dvě šedé trasy (tj. budou plnit úkoly na šedých papírech) – jedna v Moravských Prusích, druhá ve Vážanech. Jejich start bude upřesněn během neděle 21.2. 2021 (e-mail, web).

Záleží na dětech, kolik tras si chtějí projít.

Vyhodnocení pátrání proběhne ve škole po jarních prázdninách.