Prázdninový kvíz

Ahoj děti,
kdyby náhodou někoho z Vás o velikonočních prázdninách přepadla nuda, může vyrazit do místního sadu. Co vás tam čeká? Ačkoliv stromy ještě nestihly rozkvést, některé přece jen hrají barvami. Na nich jsou umístěny zapeklité otázky pro malé i velké školáky. Vezměte si s sebou papír a tužku a  ověřte si své znalosti z různých oblastí. Pro mladší děti (1. a 2. třída) je v sadě umístěno 10 otázek, u kterých stačí vybrat správnou odpověď - A, B nebo C. Starší žáčci (3. a 4. třída) mají otázek hned 20. Taky u nich stačí vybrat mezi nabízenými odpověďmi tu správnou. Pro mladší děti jsou otázky vždy umístěny na stromě níž, pro starší výš.

Papír s odpověďmi a SVÝM JMÉNEM vhoďte do školní schránky. Vyhodnocení proběhne možná už ve škole.

Tak s chutí do toho a krásné Velikonoce.

Učitelky ZŠ Mor. Prusy

PS: tentokrát je hra umístěna pouze v Moravských Prusích, vážanské děti tedy získávají jako bonus zdravotní procházku :-).