Uzavření školy

Moravské Prusy 175, 682 01 Vyškov

tel: 517 361 116, e-mail: zsprusy@seznam.cz

Vážení rodiče,

rozhodnutím vlády ČR (ze dne 26. 2. 2021) dochází od pondělí 1. 3. 2021 k uzavření základních škol a mateřských škol v celé ČR, prozatím na 3 týdny, pravděpodobně tedy do 21. 3. 2021.

Uzavřeno je i školní stravování.

Všichni žáci zahajují od pondělí 1. 3. 2021 distanční výuku, která je povinná. V případě neúčasti na výuce je potřeba omlouvat žáky stejně, jako kdyby chodili do školy. Výuka bude probíhat na platformě Teams, kterou jsme už všichni vyzkoušeli. Komunikace s rodiči, rozvrh a časy, bude fungovat i prostřednictvím emailů, či jiným způsobem, dohodnutým s třídními učitelkami. Sledujte webové stránky a v případě potřeby se obraťte na tř. učitelku, či ředitelku školy.

Mateřská škola bude poskytovat podporu zejména dětem v předškolním věku způsobem dohodnutým s rodiči.

V Moravských Prusích dne 27. 2. 2021                                                                                                                                 Mgr. Jitka Piňosová