Soutěž mladých zdravotníků

V pátek 28.4. se na dopravním hřišti ve Vyškově konala soutěž mladých zdravotníků. Své znalosti přijelo prokázat jedenáct družstev 1. stupně ZŠ. Také z naší školy se vydalo 12 dětí zúročit vše, co se za celý rok naučily ve zdravotnickém kroužku. Úkol to nebyl zrovna lehký, protože i když bylo vše jen jako, přesto nás některá "poranění" překvapila a vyvedla z rovnováhy. Ve škole nám to tak nepřišlo, ale když jsme najednou museli komunikovat s cizími lidmi, zjistit, co se jim stalo, ošetřit jejich zranění, vyptat se na vše podstatné, odpovídat na všetečné otázky a na nic nezapomenout, docela jsme se u toho zapotili. Nakonec se nám podařilo splnit více či méně úspěšně úkoly na všech stanovištích a netrpělivě jsme čekali na vyhlášení výsledků. Jaká byla naše radost, když jsme zjistili, že jsme obsadili 1. a 2. místo v konkurenci velkých i menších škol. Teď čeká některé z nás ještě krajské kolo, které se bude konat začátkem června v Blansku. Těšíme se, že to pro nás bude nová zkušenost a zážitek. Všem zúčastněným dětem patří velká gratuace a pochvala za znamenitou reprezentaci školy.

Album je neveřejné a určeno pouze pro přihlášené rodiče. Přihlásit se!