Soutěž mladých zdravotníků

Opět po roce se naše děti vydaly prokázat své znalosti na okresní kolo soutěže mladých zdravotníků. Po celý rok se pilně připravovaly a tak se v pátek 17. května vydalo 11 soutěžících ve dvou družstvech zkusit své štěstí. Na dopravním hřišti se i přes nepřízeň počasí sešlo 12 týmů 1. stupně a 3 týmy 2. stupně, aby změřily své síly.

Začali jsme tentokrát něčím jednodušším - testovými otázkami. Poznávání bylinek, historii červeného kříže i dopravní testy jsme zvládli téměř bez chybičky a pak už hurá na ošetřování zraněných. Vedli jsme si skvěle, ale tréma, nezvyklost situace i cizí lidé nám občas ubrali nějaký ten bodík. Nakonec jsme si vybojovali krásné 3. a 4. místo.

Všem dětem, které se na soutěž připravovaly, patří velká pochvala za skvělou reprezentaci školy.

Album je neveřejné a určeno pouze pro přihlášené rodiče. Přihlásit se!