Výjimečná cena za originalitu

Ministerstvo vnitra - generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR vyhlásilo na jaře 1.ročník výtvarné soutěže pro děti a mládež pod názvem „Dávají za nás ruku do ohně". Cenu za originalitu si do Prahy zajel 10.9. vyzvednout žák 4. ročníku - David ADÁMEK.

Ještě jednou gratulujeme a zároveň děkujeme nejen jemu, ale i p.uč. Jarmile BLÁHOVÉ za úspěšnou reprezentaci nejen školy, ale i naší obce.

Dávají za nás ruku do ohně

Soutěž byla určena pro tři věkové kategorie. Průvodcem soutěže byl Dráček Záchranáček, a ten pro děti připravil čtyři témata o práci hasičů:1. Hasiči pro nás, 2. Hasiči a technika budoucnosti, 3. Předcházíme nebezpečí požáru a 4. Haló, tísňová linka 112?

Ve čtvrtek 10.9. se v prostorech Muzea Policie ČR uskutečnilo slavnostní předávání cen. Každému oceněnému zahrála hradní kapela fanfáru. David získal za svoji cenu několik hodnotných dárků jako např. přehrávač MP3, batoh, knihu...