PETROVO VÍTĚZSTVÍ

V soutěži JÁ A SVĚT ZA 20 LET získala práce Petra MAJTÁNA 1. místo!

Soutěž pořádalo středisko Europe Direct Brno. Soutěžním tématem byla „změna klimatu", což je letos jedna z hlavních priorit Evropské komise. Obrázky měly ztvárňovat, jak vidí děti své město, svůj kraj či planetu Zemi za dvacet let.

Celkem bylo doručeno 104 prací. Petr získal 1. místo v I. kategorii - tedy dětí 1.st. 6-10 let, před dětmi ze základní umělecké školy, a o to víc si jeho vítězství ceníme!

Samozřejmě nás nadchlo i hodnocení jeho práce pracovnicí střediska paní BLahákovou, která napsala:

"Jde o velmi zajímavou koláž, výborně technicky zpracovanou, nápaditou a bystře zpracovávající zadané téma. Jeho dílko nás ihned nadchlo a v rámci všech prací jistě nemělo konkurenci (včetně II.kategorie)."

Peťovi ještě jednou GRATULUJEME
a DĚKUJEME
za velmi úspěšnou reprezentaci školy!

Poděkování tradičně míří i k paní vychovatelce Jarmile BLÁHOVÉ, která má nemalý podíl na úspěších dětí ve výtvarných soutěžích - DĚKUJEME!!