SETKÁNÍ S PREZIDENTEM

Naše děti byly opět úspěšné -

1. a 2. místo v soutěži "POHÁDKOVÉ BYSTŘICKO".

Jedním z nezapomenutelných zážitků pro ně bylo jistě osobní setkání
s prezidentem ČR panem Václavem Klausem.

Gratulace a poděkování patří:

- za nádherné 1. místo - Radce GREGUŠOVÉ, Blance KLÍČOVÉ, Elišce VRÁBELOVÉ, Petru MAJTÁNOVI, Tereze KUŠMIDEROVÉ, Zuzaně HUDCOVÉ a Martinu KADLÍKOVI

Děti získaly jako cenu víkendový pobyt dle domluvy v okolí Šiklova mlýna a několik drobných dárečků. Součástí výhry byl i výtvarný materiál pro naši školu.

- za krásné 2. místo Petru MAJTÁNOVI, Davidu ADÁMKOVI, ElišceVRÁBELOVÉ, Vítu AUJESKÉMU, Matěji BUREŠOVI a Davidu PAVLÍKOVI.

Děti obdržely jako výhru volnou vstupenku pro celou rodinu do westermového městečka Šiklův Mlýn.

Vyhlášení výsledků bylo spojeno se slavnostním otevřením náměstí a zároveň
oslavou 430 let Bystřice nad Pernštejnem, kterého se zúčastnil i prezident ČR pan Václav Klaus.

Děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy nejen dětem, ale i paní vychovatelce Jarmile Bláhové, která děti na tyto výtvarné soutěže připravuje.

Poděkování zasíláme i rodičům, kteří doprovázeli své ratolesti na slavnostní vyhlášení
a paní Majtánové navíc za zdokumentování celé akce!