SOUTĚŽ

Děti z naší školní družiny se pod vedením p.uč.Adámkové zapojily do výtvarné soutěže vyhlášené Charitativním obchůdkem ADRA.

Jednoho dne nás ve škole navštívila paní Monika Lauterbachová - koordinátorka a vedoucí charitativního obchůdku ve Vyškově, aby dětem přiměřeně jejich věku vysvětlila smysl této dobrovolnické činnosti a zároveň tak děti namotivovala k účasti ve výtvarné soutěži pořádané u příležitosti oslavy 1. výročí obchůdku. Děti namalovaly plakáty, které třeba pomohou přilákat lidi k darování věcí či jejich nákupu a tudíž se tak splní cíl jejich práce - pomoc potřebným.

Do soutěže se v naší škole zapojily tři týmy - jako vítězný byl vyhlášen tým ve složení: Elen CRKALOVÁ, Soňa JAŠÍČKOVÁ, Martina NOVÁKOVÁ a Tereza SVOBODNÍKOVÁ. Děvčatům i p.uč. Adámkové touto cestou ještě jednou gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!